[vc_row fluid=”yes” class=”no-margin”][vc_column][rs_promo_slider style=”full_height_slider” class=”autoplay”][rs_promo_slide background=”3284″][rs_promo_slide background=”3283″][rs_promo_slide background=”3282″][rs_promo_slide background=”3281″][rs_promo_slide background=”3280″][rs_promo_slide background=”3278″][rs_promo_slide background=”3277″][rs_promo_slide background=”3276″][rs_promo_slide background=”3275″][rs_promo_slide background=”3274″][/rs_promo_slider][/vc_column][/vc_row][vc_row padding=”pt-140 pb-140 pt-xs-70 pb-xs-70″][vc_column][rs_section_title align=”center” title=”Pierwszy Wieczór Charytatywny Naszej Fundacji”][vc_column_text]W Pałacu Sobańskich odbył się Pierwszy Wieczór Charytatywny „Naszej Fundacji“.Celem tego szczególnego wieczoru było pozyskanie funduszy na dalsze etapy budowy Domu Dziecka w Radymnie. Kupione przez naszych gości bilety, niezwykła aukcja i wpłaty na cegiełki przyniosły fundacji 800.000 zł. Swoją obecnością zaszczyciło i wsparło nas wielu znamienitych gości.

Przedmiotem licytacji były eventy sportowo-rekreacyjne, kulturalne oraz kolacje z wybitnymi, nietuzinkowymi osobami. Niesłychanie hojni okazali się wszyscy darczyńcy tej wyjątkowej aukcji, zarówno Ci którzy wystawili „wydarzenia“ na licytacje jak i Ci którzy je wylicytowali. Gościem honorowym była Dyrektor Domu Dziecka w Jarosławiu Małgorzata Foryś. Pani Małgosia reprezentowała Dzieci dla których budujemy nowy Dom Dziecka.
Wieczór oraz Aukcję poprowadzili charytatywnie Sonia Bohosiewicz oraz Juliusz Windorbski.
Podczas Wieczoru zaśpiewała Klaudia Kulawik oraz charytatywnie Stanisław Sojka. Każda złotówka zebrana podczas wieczoru przeznaczona została na budowę Domu Dziecka w Radymnie. Koszty poniesione przy organizacji całego wydarzenia były pokryte z prywatnych funduszy Rady i Zarządu Naszej Fundacji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]