Trzeci Wieczór Charytatywny Naszej Fundacji

21 listopada 2014 r. w Pałacu Sobańskich odbył się Trzeci Wieczór Charytatywny ” Naszej Fundacji „. To już kolejny rok budowy Domu Dziecka w Radymnie , Pozyskane z tego ” Wieczoru ” fundusze umożliwią prowadzenie kolejnych etapów budowy. Kupione przez naszych gości bilety , cegiełki i wylicytowane podczas aukcji eventy przyniosły ogromna kwotę 1 300 000 zł . Zawdzięczamy ten sukces naszym Wyjątkowym Gościom oraz wspaniałym prowadzącym ”Wieczór” i Aukcję Soni Bohosiewicz i Juliuszowi Windorbskiemu, którzy tradycyjnie już wspierają nas swoim charytatywnym udziałem w tym wyjątkowym dniu. Śpiewała dla nas ( oczywiście charytatywnie ) Kasia Kowalska , która wzruszyła wszystkich swoim występem i otworzyła serca wszystkich obecnych przed licytacją. Wszystkie koszty poniesione przy organizacji całego wydarzenia zostały pokryte z prywatnych funduszy Zarządu i Rady ” Naszej Fundacji ”