Czwarty Wieczór Charytatywny Naszej Fundacji

20 listopada 2015 r. tradycyjnie już w Pałacu Sobańskich odbył się Czwarty Wieczór Charytatywny ” Naszej Fundacji ”. Celem naszego kolejnego już, wyjątkowego ” Wieczoru ” było pozyskanie funduszy na dokończenie budowy Domu Dziecka w Radymnie. Kupione przez naszych gości bilety, cegiełki i wylicytowane podczas aukcji eventy przyniosły rekordową kwotę ponad 1 600 000 zł. Ten ogromny sukces Aukcji zawdzięczamy niesłychanie hojnym darczyńcom, zarówno tym, którzy wystawili ” wydarzenia ” na licytację, jak i tych, którzy je wylicytowali. Podczas licytacji pobiliśmy kolejny rekord – za event : ” Kolacja z Anną i Robertem Lewandowskimi ” nasi wspaniali goście zapłacili 260 000 zł. Tak, jak w latach poprzednich Wieczór i Aukcję poprowadzili charytatywnie Przyjaciele ” Naszej Fundacji ” Sonia Bohosiewicz i Juliusz Windorbski.
Wieczór uświetnił znakomity ( charytatywny ) występ Justyny Steczkowskiej, która podbiła serca wszystkich gości swoim głosem, osobowością i wyglądem. Wszystkie koszty poniesione przy organizacji całego wydarzenia zostały pokryte z prywatnych funduszy Zarządu i Rady ” Naszej Fundacji ”Każda złotówka zebrana podczas Wieczoru przeznaczona zostanie na Dom Dziecka w Radymnie