Drugi Wieczór Charytatywny

Tradycyjnie już w Pałacu Sobańskich odbył się Drugi Wieczór Charytatywny „Naszej Fundacji”. Celem tego szczególnego Wieczoru było pozyskanie funduszy na dalsze etapy budowy Domu Dziecka w Radymnie. Kupione przez naszych gości bilety, cegiełki i wylicytowane podczas aukcji eventy przyniosły niewyobrażalną kwotę 1 200 000 zł. To wielki sukces tego Wieczoru. Swoją obecnością zaszczyciło i wsparło nas wielu znamienitych gości. Tak jak w poprzednim roku Wieczór i Aukcję poprowadzili charytatywnie Przyjaciele „Naszej Fundacji” Sonia Bohosiewicz i Juliusz Windorbski. Wieczór uświetnił znakomity (charytatywny ) występ Urszuli Dudziak, która podbiła serca wszystkich gości swoim głosem i osobowością. Przedmiotem licytacji były podobnie, jak w roku ubiegłym eventy sportowo – rekreacyjne, kulturalne oraz kolacje z wybitnymi, nietuzinkowymi osobistościami. Niesłychanie hojni okazali się wszyscy darczyńcy tej wyjątkowej Aukcji, zarówno Ci, którzy wystawili „wydarzenia” na licytację, jak i Ci, którzy je wylicytowali. Każda złotówka zebrana podczas Wieczoru przeznaczona zostanie na budowę Domu Dziecka w Radymnie. Wszystkie koszty poniesione przy organizacji całego wydarzenia zostały pokryte z prywatnych funduszy Zarządu i Rady „Naszej Fundacji”.